Paylaş:
Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn (2020)

Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn Filminin Konusu

Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn (2020) (Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) - 2020)

Türü: ,
online hd izle bedava full Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn-Birds of Prey and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn izle   2020 yapımı bir süper kahraman filmidir. İşte filmin konusu: Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn-Birds of Prey and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn izleyin Gotham City'nin suçla dolu sokaklarında geçer. Joker'den ayrıldıktan sonra kendi yoluna giden Harley Quinn, Gotham'ın suç dünyasında birçok düşman edinmiştir. Gotham'ın en kötü mafya liderlerinden biri olan Roman Sionis, genç bir kız olan Cass'ı hedef alır. Cass, çok değerli bir elmasın yerini bilmektedir.Roman Sionis ve sağ kolu Zsasz, Cass'ın peşine düşer. Harley Quinn, bu durumda kendi hayatını korumak için bir grup kadın süper kahraman ile işbirliği yapar. Huntress, Canary ve polis memuru Renee Montoya ile bir araya gelen bu kadınlar, Cass'ı korumak ve Gotham'ı kötü adamlardan kurtarmak için birlikte mücadele ederler. Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn-Birds of Prey and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn izleme renkli ve çılgın atmosferi, Harley Quinn'in anlatımıyla izleyiciye sunulan eğlenceli hikayesi ve güçlü kadın karakterlerin bir araya gelerek aksiyon dolu bir maceraya atılmalarını konu alır. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7 (9707 oy)
Beğeniler
İzlenme
135
Yapım Yılı
Süre
109 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn fragmanını izle
2020
Margot Robbie
Margot Robbie
Harleen Quinzel / Harley Quinn
Ewan McGregor
Ewan McGregor
Roman Sionis / Black Mask
Mary Elizabeth Winstead
Mary Elizabeth Winstead
Helena Bertinelli / Huntress
Jurnee Smollett
Jurnee Smollett
Dinah Lance / Black Canary
Rosie Perez
Rosie Perez
Detective Renee Montoya
Chris Messina
Chris Messina
Victor Zsasz
Ella Jay Basco
Ella Jay Basco
Cassandra Cain
Cathy Yan
Cathy Yan
Director
Bruce Timm
Bruce Timm
Yazar
Paul Dini
Paul Dini
Yazar
Christina Hodson
Christina Hodson
Yazar

Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film