Paylaş:
Tam Gaz (2017)

Tam Gaz Filminin Konusu

Tam Gaz (2017) (Baby Driver - 2017)

Türü: ,
online hd izle bedava full Baby Driver-Tam Gaz  izle (2017) İnceleme ve Film Özeti2017 yapımı Baby Driver-Tam Gaz  izleyin  yönetmenliğini Sean Anders'ın üstlendiği bir komedi filmidir. Will Ferrell ve Mark Wahlberg gibi ünlü isimlerin başrollerini paylaştığı film, eğlenceli ve aksiyon dolu bir hikaye sunar.Özet:Film, Dusty (Will Ferrell) ve Brad (Mark Wahlberg) adında iki tamamen farklı kişiliğe sahip babayı merkezine alır. Dusty, geleneksel bir baba figürüdür; otoriter, kuralcı ve biraz sert bir yapıdadır. Brad ise daha modern, duyarlı ve rahat bir baba profilini temsil eder. İkilinin dengesi, çocuklarıyla ilişkilerinde birçok komik olaya sebep olur.Dusty'nin çocukları olan Megan ve Dylan, kardeşleriyle olan ilişkilerini geliştirmek isteyen bir ebeveyn konseyi tarafından yollanan bir yaz kampına katılacaklardır. Ancak Dusty'nin babası (John Lithgow) ve Brad'in babası (Mel Gibson) da bu yaz kampında beklenmedik bir şekilde ortaya çıkarlar, bu da karmaşık bir aile dinamiği yaratır.full film izle Dusty ve Brad, babalık rollerindeki çatışmalarını çözmeye ve ailelerine nasıl daha iyi birer baba olabileceklerini öğrenmeye çalışırken, eğlenceli ve komik durumlarla dolu bir yolculuğa çıkarlar.Oyuncular:
  • Will Ferrell (Dusty)
  • Mark Wahlberg (Brad)
  • John Lithgow (Dusty'nin Baba)
  • Mel Gibson (Brad'in Baba)
Yönetmen:
  • Sean Anders
Film Türü:
  • Komedi
İnceleme:Baby Driver-Tam Gaz  izleme  babalık rolleri, aile dinamikleri ve yetişkinlikle ilgili konuları eğlenceli bir şekilde ele alırken, izleyiciye keyifli bir deneyim sunuyor. Ferrell ve Wahlberg'in olağanüstü oyunculuk performansları, filmi izlerken gülmekten alıkoyamayacağınız bir atmosfer yaratıyor.Filmin, aile bağları ve kabullenme üzerine odaklanan ılımlı bir mesajı da bulunuyor. Her ne kadar komedi türünde olsa da, duygusal anlara da yer veren film, ailelerin birbirlerine olan bağlılığını ve saygıyı önemseyen bir hikaye sunuyor.Eğer aile temalı, komik ve sıcak bir film arıyorsanız, 'Tam Gaz' kesinlikle izlenmeye değer bir yapıt.
. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.451 (14777 oy)
Beğeniler
İzlenme
113
Yapım Yılı
Süre
113 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Tam Gaz fragmanını izle
2017
Ansel Elgort
Ansel Elgort
Miles "Baby"
Kevin Spacey
Kevin Spacey
Doc
Lily James
Lily James
Debora
Jon Hamm
Jon Hamm
Jason "Buddy" Van Horn
Jamie Foxx
Jamie Foxx
Leon "Bats" Jefferson III
Jon Bernthal
Jon Bernthal
Griff
Eiza González
Eiza González
Monica "Darling" Castello
Edgar Wright
Edgar Wright
Director
Edgar Wright
Edgar Wright
Yazar

Tam Gaz Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film