Paylaş:
Rambo 5: Son Kan (2019)

Rambo 5: Son Kan Filminin Konusu

Rambo 5: Son Kan (2019) (Rambo: Last Blood - 2019)

Türü: , ,
online hd izle bedava full Rambo 5: Son Kan (2019) İnceleme: Efsanevi Bir Kehanetin Sonu Rambo 5: Son Kan (2019) ÖzetiRambo 5: Son Kan- Rambo: Last Blood izle efsanevi karakter John Rambo'nun hayatının bir sonraki bölümünü anlatan bir aksiyon filmidir. Emekliye ayrılmış olan Rambo, kendini geri çekmiş ve sessiz bir hayat sürmeye çalışmaktadır. Ancak yakın bir arkadaşının kızı, Meksika'da insan kaçakçılığı yapan bir suç örgütü tarafından kaçırıldığında, Rambo'nun sessiz hayatı bir kez daha değişir. Rambo, onu kurtarmak için bu kez kendini bir mücadele içinde bulur.Film, Rambo'nun kendini kanıtlama ve adaleti sağlama yolculuğunu anlatırken, aynı zamanda geçmişiyle de yüzleşmesini konu alır. Savaşın, acının ve kişisel intikamın derinliklerine inerken, Rambo'nun içindeki savaşçı ruhunun son kez alev aldığı bir hikaye çizer.

Oyuncular ve Yönetmen

Filmde Sylvester Stallone başrolde yer alırken, yönetmenlik koltuğunda Adrian Grunberg bulunmaktadır.

Film Türü

Rambo 5: Son Kan- Rambo: Last Blood izleyin aksiyon ve macera türlerini barındıran bir film olarak öne çıkar.

Rambo 5: Son Kan (2019)izleme Deneyimi

Bu film, Rambo hayranlarının efsanevi karakterin final serüvenini izlemesi için muhteşem bir fırsat sunar. Aksiyon dolu sahneler, duygu yüklü anlar ve Rambo'nun karakterinin derinlikleri, seyirciyi sürükleyici bir deneyime davet eder.Rambo 5: Son Kan- Rambo: Last Blood izleme , Rambo'nun bir kez daha savaş alanına dönüşünü ve içsel çatışmalarını izleyiciye heyecan verici bir şekilde full film izle aktarır. Sylvester Stallone'un ikonik performansı, filmi daha da etkileyici hale getirirken, hikayenin final anları, karakterin tüm yolculuğunu mükemmel bir şekilde tamamlar. Bu film, Rambo'nun unutulmaz bir veda seremonisi sunar. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.5 (3592 oy)
Beğeniler
İzlenme
729
Yapım Yılı
Süre
101 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Rambo 5: Son Kan fragmanını izle
2019
Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
John Rambo
Paz Vega
Paz Vega
Carmen
Sergio Peris-Mencheta
Sergio Peris-Mencheta
Hugo Martínez
Adriana Barraza
Adriana Barraza
María Beltrán
Yvette Monreal
Yvette Monreal
Gabriela
Joaquín Cosío
Joaquín Cosío
Don Manuel
Pascacio López
Pascacio López
'El Flaco'
Adrian Grünberg
Adrian Grünberg
Director
Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
Yazar
David Morrell
David Morrell
Yazar

Rambo 5: Son Kan Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film