Paylaş:
Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (2011)

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç Filminin Konusu

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (2011) (Rise of the Planet of the Apes - 2011)

Türü: , , ,
online hd izle bedava full"Maymunlar Cehennemi: Başlangıç" (Rise of the Planet of the Apes), 2011 yapımı bir bilim kurgu filmidir ve ünlü "Maymunlar Cehennemi" serisinin bir parçasıdır. Bu film, insanların yaratmış olduğu bir virüs nedeniyle maymunların evrimini konu alır ve serinin başlangıcını anlatır.
Hikaye, San Francisco'da genetik mühendis olan Will Rodman'ın (James Franco) çalışmaları etrafında döner. Will, Alzheimer hastalığına çare bulmaya çalışmaktadır ve bu amaçla maymunlar üzerinde deneyler yapar. Bu deneylerin bir sonucu olarak, bir dişi maymun olan Bright Eyes, büyük bir zeka artışına sahip olduğu keşfedilir. Ancak Bright Eyes, laboratuvarın açık gününde agresif davranarak kaçar.Bright Eyes'un oğlu olan Caesar, doğduğunda aynı zeka artışına sahiptir. Will, Caesar'ı evinde büyütmeye karar verir ve ona annesi tarafından aktarılmış yüksek zeka yeteneklerini geliştirmeye başlar. Caesar, insan dünyasında büyüdükçe, insanlarla ve diğer maymunlarla olan ilişkileri giderek karmaşıklaşır.Ancak Caesar'ın yüksek zekası ve insanlarla iletişim yeteneği, onu aynı zamanda potansiyel bir tehdit haline getirir. Film, Caesar'ın evrimini ve sonunda diğer maymunlarla birlikte ayaklanmasını anlatır. Maymunlar, özgürlüklerini ve haklarını aramak için sıradışı bir direniş başlatır ve insanlarla karşı karşıya gelir."Maymunlar Cehennemi: Başlangıç," bilim kurgu ve aksiyonu bir araya getirirken, aynı zamanda etik ve insan doğasını sorgular. Maymunların zekası ve insan benzerliği, izleyicilere insan-doğa ilişkilerini düşündürür. Caesar'ın karakteri, hem insanlarla hem de diğer maymunlarla bağlantı kurma ve liderlik etme yeteneğiyle dikkat çeker.Film, görsel efektler açısından da etkileyicidir. Maymun karakterleri, bilgisayar grafikleriyle yaratılmış olup, gerçekçi ve inandırıcı bir şekilde canlandırılmıştır.James Franco, Freida Pinto ve John Lithgow gibi oyuncuların performansları da filmi zenginleştirir. Ancak en çarpıcı performans, Caesar'ı canlandıran Andy Serkis tarafından sergilenir. Serkis'in beden hareketleri ve seslendirmesi, Caesar karakterine duygusal bir derinlik katar.Sonuç olarak, "Maymunlar Cehennemi: Başlangıç," bilim kurgu ve aksiyon severlere hitap eden, insan-doğa ilişkilerini sorgulayan etkileyici bir film. Caesar'ın karakter gelişimi ve ayaklanışı, izleyicilere unutulmaz bir hikaye sunar. Görsel efektler ve oyuncu performansları da filmi daha da çekici kılar. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.285 (10626 oy)
Beğeniler
İzlenme
45
Yapım Yılı
Süre
105 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Maymunlar Cehennemi: Başlangıç fragmanını izle
2011
James Franco
James Franco
Will Rodman
Andy Serkis
Andy Serkis
Caesar
Freida Pinto
Freida Pinto
Caroline Aranha
John Lithgow
John Lithgow
Charles Rodman
Brian Cox
Brian Cox
John Landon
Tom Felton
Tom Felton
Dodge Landon
David Hewlett
David Hewlett
Douglas Hunsiker
Rupert Wyatt
Rupert Wyatt
Director
Rick Jaffa
Rick Jaffa
Yazar
Amanda Silver
Amanda Silver
Yazar

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film