Paylaş:
Malefiz: Kötülüğün Gücü (2019)

Malefiz: Kötülüğün Gücü Filminin Konusu

Malefiz: Kötülüğün Gücü (2019) (Maleficent: Mistress of Evil - 2019)

Türü: , , ,
online hd izle bedava full Malefiz: Kötülüğün Gücü (2019) - Bir Peri Kraliçesinin Yeniden Doğuşu FilmÖzetiYönetmen: Joachim Rønning Tür: Fantastik, Macera Başroller: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle PfeifferDisney'in klasik masal uyarlamalarından biri olan 'Malefiz: Kötülüğün Gücü', 2014 yapımı 'Malefiz' filminin devamı niteliğindedir. Joachim Rønning'in yönetmenliğinde, hikaye kaldığı yerden devam eder ve Malefiz'in hayatındaki yeni maceraları keşfeder.Özet:Malefiz: Kötülüğün Gücü-Maleficent: Mistress of Evil  izleme  Malefiz'in, Aurora'nın hükümete kraliçe olacak olmasıyla gelen yeni sorumlulukları ve bu süreçte karşılaştığı zorlukları konu alır. Aurora'nın aşk hayatındaki gelişmeler, Malefiz ile Kraliçe Ingrith arasındaki gerilimi artırır. İki güçlü kadın arasındaki mücadele, masumiyet ve gücün yanı sıra geçmişteki hd film izle hesaplaşmaları da içerir.Oyuncuların Performansları:
  • Angelina Jolie, bir kez daha Malefiz rolünde, karakterin karmaşıklığını ve gücünü etkileyici bir şekilde sergiler.
  • Elle Fanning, Aurora karakterinde, masumiyeti ve güçlü liderliğiyle dikkat çeker.
  • Michelle Pfeiffer, Kraliçe Ingrith rolünde, kötülüğü ve entrikayı başarıyla canlandırır.
İnceleme:Malefiz: Kötülüğün Gücü-Maleficent: Mistress of Evil  izle 2019fantastik atmosferini sürdürürken karakterlerin derinlikli gelişimine odaklanır. Joachim Rønning'in yönetmenlik vizyonu, büyülü dünyayı izleyiciye çarpıcı bir şekilde sunar. Görsel efektlerin ve sanat tasarımının öne çıktığı film, masalsı atmosferini korurken aynı zamanda duygusal bir derinlik sunar.Angelina Jolie'nin güçlü performansı, Malefiz karakterinin ikonikliğini devam ettirirken, Michelle Pfeiffer ve Elle Fanning'in etkileyici oyunculukları da filmi zenginleştirir. Hikaye, aşk, ihanet ve güç mücadelelerini içeren bir dizi unsuru bir araya getirerek izleyiciyi büyüler.Sonuç:Malefiz: Kötülüğün Gücü-Maleficent: Mistress of Evil  izleyin  Disney masallarını sevenleri ve büyülü dünyalara yolculuk etmeyi seven izleyicileri memnun edecek etkileyici bir yapım. Klasik hikayeden farklı bir bakış açısı sunmasıyla öne çıkan film, karakterlerin evrimini izleyiciye başarılı bir şekilde aktarır. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.322 (5755 oy)
Beğeniler
İzlenme
231
Yapım Yılı
Süre
119 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Malefiz: Kötülüğün Gücü fragmanını izle
2019
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Maleficent
Elle Fanning
Elle Fanning
Princess Aurora
Harris Dickinson
Harris Dickinson
Prince Phillip
Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer
Queen Ingrith
Sam Riley
Sam Riley
Diaval
Chiwetel Ejiofor
Chiwetel Ejiofor
Conall
Ed Skrein
Ed Skrein
Borra
Joachim Rønning
Joachim Rønning
Director
Ted Sears
Ted Sears
Yazar
Linda Woolverton
Linda Woolverton
Yazar

Malefiz: Kötülüğün Gücü Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film