Paylaş:
Malefiz (2014)

Malefiz Filminin Konusu

online hd izle bedava full Yönetmen: Robert StrombergTür: Fantastik, Macera Başroller: Angelina Jolie, Elle Fanning, Sharlto CopleyKlasik peri masallarının karanlık yüzünü gözler önüne seren 'Malefiz', Disney'in tanınmış hikayelerinden 'Uyuyan Güzel'e farklı bir bakış açısı sunuyor. Film, kendi gerçekliğini, duygusunu ve büyüsünü izleyiciye aktarırken unutulmaz bir kötü karakterin arka planını derinlemesine inceliyor.Özet:Malefiz, gençliğinde bir peri olan Aurora'nın hayatına yönelik karanlık bir lanetin peşine düşer. Güzel Aurora bebekken, Malefiz tarafından lanetlenmiş ve on altıncı yaş gününde bir iğneyle uyuyakalacağı kaderine mahkum edilmiştir. Ancak, bu lanet aslında bir intikamdan ziyade Malefiz'in kendi içindeki acıların yansımasıdır.Malefiz-Maleficent izleme  özünde, Malefiz'in hikayesi ve Aurora ile olan ilişkisi anlatılırken, insan doğasının derinliklerine, sevgi, kin ve affetme konularına odaklanılır. Angelina Jolie'nin çarpıcı performansıyla canlandırdığı Malefiz, karanlık ve güçlü bir karakter olmanın ötesinde bir insanın içindeki iyiliği ve değişimi keşfeder.Oyuncuların Performansları:
  • Angelina Jolie, Malefiz rolünde, karakterin zenginliğini ve derinliğini muazzam bir şekilde yansıtıyor.
  • Elle Fanning, Aurora rolünde, masumiyeti ve iyimserliğiyle seyircinin kalbini kazanıyor.
  • Sharlto Copley, Stefan karakterinde, Malefiz'in hayatındaki dramatik etkiyi ustalıkla canlandırıyor.
İnceleme:Malefiz-Maleficent izle bildiğimiz masalın klasik anlatısını kökten değiştirirken izleyiciye çarpıcı görseller ve derinlikli karakterler sunuyor. Film, sadece bir peri masalı değil, aynı zamanda sevginin, affetmenin ve kendini bulmanın hikayesi olarak öne çıkıyor.Robert Stromberg'un yönetmenliğinde, görsel efektler ve sanat tasarımı, büyülü atmosferi ve karanlık dünyayı inanılmaz bir şekilde yansıtıyor. Malefiz'in etkileyici karakter gelişimi ve hikayenin özgün yaklaşımı, filmi büyüleyici kılıyor.Malefiz-Maleficent izleyin  klasik peri masalı sevenlerin ilgisini çekecek, ancak derinlikli karakter analizleri ve farklı bakış açısı arayan herkese de hitap edebilecek bir yapım. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.091 (12569 oy)
Beğeniler
İzlenme
271
Yapım Yılı
Süre
97 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Malefiz fragmanını izle
2014
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Maleficent
Elle Fanning
Elle Fanning
Princess Aurora
Imelda Staunton
Imelda Staunton
Knotgrass
Sharlto Copley
Sharlto Copley
Stefan
Lesley Manville
Lesley Manville
Flittle
Juno Temple
Juno Temple
Thistletwit
Sam Riley
Sam Riley
Diaval
Robert Stromberg
Robert Stromberg
Director
Linda Woolverton
Linda Woolverton
Yazar

Malefiz Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film