Paylaş:
Kolpaçino 4 4’lük (2024)

Kolpaçino 4 4’lük Filminin Konusu

Kolpaçino 4 4’lük (2024) (Kolpachino 4 4's - 2024)

Türü:
Kolpaçino 4 4'lük izle 2024, Türk komedi filmi serisinin dördüncü filmidir.  Vizyona girdiği ilk hafta sonunda büyük ilgi görmüş ve gişede başarılı bir performans sergileyen yerli filmdir. Konusu: Filmin başrollerinde Şafak Sezer (Özgür) ve Aydemir Akbaş (Sabri) yer almaktadır. Film, Özgür ve Sabri'nin aralarındaki eski husumeti bitirmek ve hesaplaşmak için bir mekanda buluşmalarını konu alır. Tayfun karakteri, nişanlanmadan önce son bir kumar gecesi düzenler ve bu özel geceye Özgür'ü de davet eder. Ancak Vural ve adamlarının da mekana gelmesiyle işler karışır ve beklenmedik olaylar yaşanır. 'Kolpaçino 4 şimdi izleyin'Çekim Yerleri: Film, İstanbul'un çeşitli mekanlarında çekilmiştir. Özellikle tarihi ve kültürel açıdan zengin olan bölgelerde yapılan çekimler, filmin atmosferine katkı sağlamıştır. Ayrıca, bazı sahneler için özel olarak hazırlanmış setler kullanılmıştır.Bütçe: Filmin bütçesi yaklaşık olarak 15 milyon TL'dir. Bu bütçe, oyuncu kadrosu, set tasarımları, teknik ekipman ve pazarlama faaliyetleri gibi çeşitli giderleri kapsamaktadır. Yüksek bütçesi ile dikkat çeken film, kaliteli prodüksiyon değerleri ve ünlü oyuncu kadrosu ile izleyicilere keyifli bir sinema deneyimi sunmayı hedeflemektedir.Yapım Ekibi:Yönetmen: Kamil ÇetinSenarist: Şafak SezerYapımcı: Polat YağcıMüzik: Ceyhun ÇeliktenFilmin müzikleri, sahnelerin duygusal ve komik anlarını desteklemek için özel olarak bestelenmiştir. Ceyhun Çelikten'in imzasını taşıyan müzikler, filmin hikayesini güçlendirmektedir. Kolpaçino 4 4 lük izleme fırsatını yakalayınOyuncu Kadrosu:
 • Şafak Sezer (Özgür)
 • Aydemir Akbaş (Sabri)
 • İbrahim Tatlıses
 • Mehmet Ali Erbil
 • Cengiz Kurtoğlu
 • Serdar Ortaç
 • Saba Tümer
 • Aşkım Kapışmak
 • Cem Kılıç
 • Sadi Celil Cengiz
 • Buket Dereoğlu
 • Selim Erdoğan
İzleyiciler tarafından beğeniyle karşılanan film, komedi ve aksiyon dolu sahneleri ile dikkat çekmiştir. Sosyal medyada ve çeşitli platformlarda yapılan yorumlarda, filmin eğlenceli senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu övgüyle bahsedilmiştir. 'Kolpaçino 4' Hemen izle Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
5 (2 oy)
Beğeniler
İzlenme
27334
Yapım Yılı
Süre
90 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Kolpaçino 4 4’lük fragmanını izle
2024
Şafak Sezer
Şafak Sezer
Özgür
Aydemir Akbaş
Aydemir Akbaş
Sabri
İbrahim Tatlıses
İbrahim Tatlıses
Mehmet Ali Erbil
Mehmet Ali Erbil
Cengiz Kurtoğlu
Cengiz Kurtoğlu
Serdar Ortaç
Serdar Ortaç
Ali Çatalbaş
Ali Çatalbaş
Tayfun
Kamil Çetin
Kamil Çetin
Director
Tolga Savu
Tolga Savu
Director
Şafak Sezer
Şafak Sezer
Yazar
Serkan Şengül
Serkan Şengül
Yazar

Kolpaçino 4 4’lük Hakkında Yorumlar (1)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Tüm Yorumlar

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film