Paylaş:
Hayalet Suikatsçı (2023)

Hayalet Suikatsçı Filminin Konusu

Hayalet Suikatsçı (2023) (Assassin - 2023)

Türü: ,
online hd izle bedava full "Hayalet Suikatsçı" (Ghost Assassin), 2023 yapımı bir aksiyon ve gerilim filmidir. Film, bir gizli operasyon sırasında ortaya çıkan tehlikeli sırları ve bir askerin adalet arayışını konu alır.
Hikaye, baş karakterimiz Valmora'nın (bu karakterin kim tarafından canlandırıldığına dair bilgiye sahip değilim) liderliğindeki özel bir askeri operasyon ekibi etrafında döner. Valmora ve ekibi, fütüristik bir mikroçip teknolojisi keşfederler. Bu mikroçip, bir ajanın zihnini başka bir kişinin vücudunda gizli, ölümcül görevler gerçekleştirmesi için kullanılabilen devrim niteliğinde bir teknolojidir.Ancak bir ajan, gizli bir görev sırasında beklenmedik bir şekilde öldürülür. Valmora ve ekibi, bu cinayeti soruşturmaya başlarlar ve sorumluları bulmaya karar verirler. Ancak operasyonun daha da karmaşık olduğunu ve içerisinde güçlü ve tehlikeli kişilerin olduğunu keşfederler.Valmora, adaleti sağlamak ve ölen arkadaşının intikamını almak için bu tehlikeli görevi üstlenir. Ekibi, bu tehlikeli düşmanlarla başa çıkmak ve gerçeği ortaya çıkarmak için mücadele eder. İntikam ve adalet arayışı, film boyunca ana tema olarak işlenir.Film, aksiyon sahneleri, gizem, entrika ve gerilimle dolu bir hikayeyi izleyicilere sunar. Valmora'nın cesareti ve kararlılığı, izleyicileri ekibin macerasına çekerken, düşmanların kim olduğunu ve neye hizmet ettiğini keşfetmeye çalışır."Hayalet Suikatsçı," teknolojinin gücünü ve kötüye kullanımını ele alırken, adaletin ve insanın cesaretinin değerini vurgular. Aksiyon severler için çekici bir film olan "Hayalet Suikatsçı," aynı zamanda karakter gelişimi ve duygusal derinlik sunar.Sonuç olarak, "Hayalet Suikatsçı," aksiyon ve gerilim tutkunları için ilgi çekici bir film olabilir. Gizemli bir hikaye, çarpıcı aksiyon sahneleri ve karakterlerin içsel yolculuğu, izleyicileri filmin dünyasına çeker. Adaletin ve cesaretin önemini vurgulayan bu film, izleyicilere heyecan verici bir deneyim sunar. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.114 (35 oy)
Beğeniler
İzlenme
126
Yapım Yılı
Süre
88 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Hayalet Suikatsçı fragmanını izle
2023
Andy Allo
Andy Allo
Mali
Nomzamo Mbatha
Nomzamo Mbatha
Alexa
Bruce Willis
Bruce Willis
Valmora
Mustafa Shakir
Mustafa Shakir
Sebastian
Dominic Purcell
Dominic Purcell
Adrien
Fernanda Andrade
Fernanda Andrade
Olivia
Barry Jay Minoff
Barry Jay Minoff
Marko
Jesse Atlas
Jesse Atlas
Director
Jesse Atlas
Jesse Atlas
Yazar
Aaron Wolfe
Aaron Wolfe
Yazar

Hayalet Suikatsçı Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film