Paylaş:
Grinin Elli Tonu (2015)

Grinin Elli Tonu Filminin Konusu

Grinin Elli Tonu (2015) (Fifty Shades of Grey - 2015)

Türü: , ,
online hd izle bedava full "Grinin Elli Tonu" (Fifty Shades of Grey), 2015 yapımı bir erotik romantik drama filmidir. E. L. James'in aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. Film, Anastasia Steele (Dakota Johnson) ve Christian Grey'in (Jamie Dornan) tutkulu ve karmaşık bir ilişkisini anlatır.
Hikaye, Anastasia Steele adlı bir üniversite öğrencisinin bakış açısıyla başlar. Anastasia, genç bir kadındır ve yaklaşan mezuniyeti sonrasında kariyerine odaklanmış bir öğrencidir. Ancak yaşamı, gazeteci olarak çalışan en yakın arkadaşı Kate'in ricası üzerine, başarılı iş adamı Christian Grey ile röportaj yapmak için bir fırsatla karşılaşır.Röportaj sırasında, Anastasia, kendisini çekici bulduğu Christian Grey ile tanışır. Christian, zengin, çekici ve kendine güvenen bir adamdır, ancak sıradışı bir cinsel yaşam tarzı olan BDSM (Bağlanma, Hakimiyet ve Disiplin, Sado-Mazoşizm) konusunda özgürce konuşması Anastasia'yı şaşırtır. İkili arasında karşılıklı bir çekim başlar.Christian, Anastasia'ya kendisini ve cinsel tercihlerini açıklar ve onunla bir ilişki kurmak ister. Ancak Anastasia, bu ilişkinin karmaşıklığı ve Christian'ın kontrolcü doğası nedeniyle tereddüt yaşar. İkili arasındaki ilişki, çatışmalar, tutkular ve çözülemeyen sorunlarla dolu bir yola girer.Film, Anastasia ve Christian'ın tutkulu ve karmaşık ilişkisini, cinselliği, güç dinamiklerini ve duygusal çatışmalarını merkezine alır. BDSM teması, filmdeki temel unsurlardan biridir ve çiftin ilişkisini şekillendiren önemli bir rol oynar."Grinin Elli Tonu," erotik sahneleri ve duygusal derinliğiyle dikkat çeker. Ana karakterlerin gelişimi, izleyiciye çiftin iç dünyasına daha derin bir bakış sunar. Film, tutku ve aşkın karmaşıklığını ve insanların kendi cinsellikleriyle nasıl başa çıktığını ele alır.Sonuç olarak, "Grinin Elli Tonu," tutkulu ve karmaşık bir romantik ilişkiyi ve cinselliği konu alarak, izleyicilere duygusal ve erotik bir deneyim sunar. Ana karakterlerin derinlemesine incelenmesi ve BDSM temalarının işlenmesiyle, film cinsellik, güç ve ilişkiler üzerine düşündürücü bir hikaye sunar. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
5.882 (10961 oy)
Beğeniler
1
İzlenme
1120
Yapım Yılı
Süre
125 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Grinin Elli Tonu fragmanını izle
2015
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Anastasia Steele
Jamie Dornan
Jamie Dornan
Christian Grey
Jennifer Ehle
Jennifer Ehle
Carla Wilks
Eloise Mumford
Eloise Mumford
Kate Kavanagh
Victor Rasuk
Victor Rasuk
Jose Rodriguez
Luke Grimes
Luke Grimes
Elliot Grey
Marcia Gay Harden
Marcia Gay Harden
Dr. Grace Trevelyan-Grey
Sam Taylor-Johnson
Sam Taylor-Johnson
Director
E.L. James
E.L. James
Yazar
Kelly Marcel
Kelly Marcel
Yazar

Grinin Elli Tonu Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film