Paylaş:
Derin Tutkular (2022)

Derin Tutkular Filminin Konusu

Derin Tutkular (2022) (No Limit - 2022)

Türü:
online hd izle bedava full "Derin Tutkular" (Le Grand Bain), 2022 yapımı bir Fransız komedi-drama filmidir. Yönetmenliğini ve senaristliğini Gilles Lellouche üstlenirken, film, depresyonla mücadele eden bir grup erkeğin senkronize yüzme sporuna başlamasıyla başlayan tuhaf bir yolculuğu anlatır.
Hikaye, Bertrand (Mathieu Amalric) adında bir adamın işsizlik ve boşanma sonrası depresyona girmesiyle başlar. Bertrand, boşanmış eşiyle ilişkilerini düzeltmek ve hayatını yeniden inşa etmek amacıyla bir depresyon terapisi grubuna katılır. Ancak terapistleri tarafından önerilen senkronize yüzme sporu fikri, başta tuhaf gelse de, grubun ilgisini çeker.Bertrand, depresyon terapisi grubundaki diğer erkeklerle birlikte yüzme pratiğine başlar. Grup, zamanla birbirleriyle daha fazla etkileşimde bulunurken ve sporun getirdiği fiziksel ve duygusal faydaları deneyimlerken, hayatlarında pozitif değişiklikler yaşamaya başlarlar.Film, depresyon, kendini bulma, dostluk ve kişisel dönüşüm gibi evrensel temaları işlerken, bu konuları mizahi bir dille ele alır. Erkeklerin duygusal zorlukları ve toplumsal beklentilerle başa çıkma çabaları, filmde işlenen önemli unsurlardan biridir."Derin Tutkular," karakterlerin duygusal derinliğini ve gelişimini vurgular. Her bir karakterin kendi içsel mücadeleleri ve geçmişleri vardır ve senkronize yüzme sayesinde bu sorunlarla yüzleşmeye başlarlar.Film aynı zamanda komedi unsurları içerir ve izleyicilere birçok güldürücü sahne sunar. Karakterlerin tuhaf ve komik davranışları, filmi daha eğlenceli hale getirir.Oyuncu kadrosu, karakterlerini canlandırmada başarılıdır ve izleyiciye karakterlerle bağ kurma fırsatı sunar. Mathieu Amalric, Bertrand karakterini inandırıcı bir şekilde canlandırırken, diğer oyuncular da performanslarıyla dikkat çekerler.Sonuç olarak, "Derin Tutkular," depresyonla mücadele eden bir grup erkeğin yaşamla yeniden bağ kurma ve dostluklarını güçlendirme hikayesini komedi ve duyguyla anlatan etkileyici bir Fransız filmidir. Karakterlerin içsel yolculukları, izleyicilere duygusal bir deneyim sunar ve senkronize yüzme sporu üzerinden toplumsal beklentileri ve erkekliği sorgular. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.166 (247 oy)
Beğeniler
İzlenme
133
Yapım Yılı
Süre
118 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Derin Tutkular fragmanını izle
2022
Camille Rowe
Camille Rowe
Roxana
Sofiane Zermani
Sofiane Zermani
Pascal
César Domboy
César Domboy
Tom
Laurent Fernandez
Laurent Fernandez
Stephane
Zacharie Chasseriaud
Zacharie Chasseriaud
Sacha
Natalie Mitson
Natalie Mitson
Naomi
Muriel Combeau
Muriel Combeau
Juliette
David M. Rosenthal
David M. Rosenthal
Director
David M. Rosenthal
David M. Rosenthal
Yazar

Derin Tutkular Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film