Paylaş:
Cehennem Melekleri (2010)

Cehennem Melekleri Filminin Konusu

Cehennem Melekleri (2010) (The Expendables - 2010)

Türü: , ,
online hd izle bedava full"Cehennem Melekleri" (The Expendables), 2010 yapımı bir aksiyon filmidir ve Sylvester Stallone tarafından yazılmış ve yönetilmiştir. Film, emekli olmuş, tecrübeli ve özel yeteneklere sahip bir grup paralı askerin tehlikeli görevlere atıldığı bir aksiyon macerasını konu alır.
Hikaye, Barney Ross (Sylvester Stallone) tarafından yönetilen ve paralı askerler olarak bilinen bir özel güvenlik ekibi olan "Cehennem Melekleri"nin etrafında döner. Grup üyeleri, dünyanın farklı yerlerine gönderilen tehlikeli görevleri kabul ederek büyük paralar kazanır. Barney Ross, ekibin lideri olarak hem fiziksel hem de zihinsel olarak en iyileri seçer.Cehennem Melekleri ekibinin diğer üyeleri arasında Lee Christmas (Jason Statham), Hale Caesar (Terry Crews), Gunner Jensen (Dolph Lundgren) ve Toll Road (Randy Couture) gibi tanınmış aksiyon oyuncularının canlandırdığı karakterler bulunur.Filmin ana hikayesi, Barney ve ekibinin, Güney Amerika'nın diktatörlerinden biri olan General Garza'nın (David Zayas) devrilmesi için CIA tarafından görevlendirilmesiyle başlar. Görev, General Garza'nın eline geçen bir madenin altında bulunan büyük bir miktardaki plütonyumun ele geçirilmesiyle ilgilidir. Ancak görev sırasında ekibin karşılaştığı zorluklar ve ihanetler, işleri karmaşıklaştırır.Film, aksiyon sahneleri, patlamalar ve dövüş sahneleriyle doludur. Cehennem Melekleri, her türlü silahı ve beceriyi kullanarak düşmanlarına karşı savaşırken, izleyicilere yüksek tempolu bir aksiyon sunar. Ayrıca film, 1980'lerin ve 1990'ların aksiyon filmlerine bir saygı duruşu niteliği taşır, çünkü bu dönemin efsanevi aksiyon yıldızlarını bir araya getirir."Cehennem Melekleri," aksiyon severler için tam anlamıyla bir görsel şölen sunar. Aynı zamanda sadakat, dostluk ve fedakarlık gibi temaları da işler. Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Mickey Rourke ve Bruce Willis gibi ünlü oyuncuların yer aldığı kadro, filmi daha da çekici kılar.Sonuç olarak, "Cehennem Melekleri," aksiyonun ve patlamaların bol olduğu bir film arayan izleyiciler için ideal bir seçenektir. Aynı zamanda eski okul aksiyon filmlerine duyulan özlemi giderecek bir yapım olarak öne çıkar. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.219 (7053 oy)
Beğeniler
1
İzlenme
48
Yapım Yılı
Süre
103 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Cehennem Melekleri fragmanını izle
2010
Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
Barney Ross
Jason Statham
Jason Statham
Lee Christmas
Jet Li
Jet Li
Yin Yang
Dolph Lundgren
Dolph Lundgren
Gunner Jensen
Eric Roberts
Eric Roberts
James Monroe
Randy Couture
Randy Couture
Toll Road
Steve Austin
Steve Austin
Paine
Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
Director
Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
Yazar
Dave Callaham
Dave Callaham
Yazar

Cehennem Melekleri Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film